• Į pradžią
  • Apie mus
  • Produktai
  • Kaip įsigyti
  • Straipsniai
  • Receptai
  • Kontaktai
  • Nuorodos

Lojalumas naują „Livinn - sveiki produktai“ nuolaidų kortelę

Praduotuvėse „Livinn - sveiki produktai“ atsinaujino lojalumo programa! Dabar Jums į kortelę grįžta 7% pinigais nuo parduotuvėje išleistos sumos. Susikaupusius pinigus be apribojimų galite išleisti apsipirkdami „Livinn - sveiki produktai“ parduotuvėse.

Pastaba: naujiems „Livinn - sveiki produktai“ lojalumo kortelės turėtojams, perkantiems internetu, kol kas pinigai nuo pirkinių sumos nesikaupia, taikoma 7% nuolaida, kuri matysis išrašant sąskaitą, todėl mokėjimą atlikite ne iš karto.

Sužinokite daugiau:

Lojaliems klientams kortelės nemokamai
Esamų „Sveiki produktai“ lojalumo kortelių turėtojai naujas korteles gaus nemokamai. Dar neturintys mūsų lojalumo kortelės, ją galės gauti nemokamai apsipirkę (vieno pirkimo metu) už 50 Lt ar daugiau. Lojalumo kortelę taip pat galima įsigyti „Livinn - sveiki produktai“ parduotuvėse už 5 Lt.

Grįžta pinigai jau nuo pirmojo pirkinio
Nuo pat pirmojo apsipirkimo su nauja lojalumo kortele į Jūsų kortelės sąskaitą grįš 7% nuo pirkinio sumos tikrais pinigais. Tarkime, pirkdami už 100 Lt, į savo lojalumo kortelės sąskaitą gausite 7 Lt.

Lengva pasinaudoti sukauptais pinigais
Sukauptus pinigus galėsite panaudoti dalimis arba visus iš karto. Beje, galėsite atsiskaityti iki 100% pirkinio vertės bet kurioje „Sveiki produktai“ parduotuvėje (išskyrus Šiauliuose). Jūsų patogumui sukaupti pinigai galios tol, kol Jūs patys nuspręsite juos išleisti. Pinigai į lojalumo kortelės sąskaitą negrįžta už nuolaidines ir akcijuojamas prekes. Nuolaidos nesumuojamos.

Paprasta ir aiški informacija
Kasos čekyje visada matysite, kiek pinigų sugrįžo paskutinio apsipirkimo metu ir kiek pinigų jau esate sukaupę ir nepanaudoję.

Asmeninių pasiūlymų galimybė
Nauja programa suteikia galimybę Jums asmeniškai pasiūlyti specialių akcijų. Norėdami gauti specialius pasiūlymus, savo nuolaidų kortelę turėtumėte priregistruoti lojalumo programoje. Tai padaryti paprasta per mūsų svetainę www.sveikiproduktai.lt. Susikūrę paskyrą visada matysite, kiek pinigų susikaupė Jūsų kortelės sąskaitoje, galėsite gauti ataskaitą, kiek pinigų buvote sukaupę iš viso ir kiek jų jau išleidote. Tai bus Jūsų asmeninė paskyra, kurią matyti ir valdyti galėsite tik Jūs.
Galėsite patys kontroliuoti, kaip dažnai ir kokią informaciją norite gauti į savo el. paštą. „Livinn - sveiki produktai“ griežtai laikosi privatumo įsipareigojimų. Jūsų adresai ir kita informacija niekada nebus perduoti tretiesiems asmenims.

Kortelės registracija - tik 3 žingsniai!

1. Prisijunkite
Puslapyje www.sveikiproduktai.lt OneGo paskyroje spauskite
Prisijungti --> Sukurti paskyrą ir atsidariusiame lange įveskite savo el. pašto adresą, slaptažodį bei gimimo datą.

2. Patvirtinkite prisijungimą savo el. pašte
Atsidarykite OneGo laišką, gautą į savo nurodytą el. paštą, ir jame paspauskite žalią mygtuką „Activate your account now“.

3. Susiekite savo paskyrą su nuolaidų kortele
Atsidariusiame naujame lange OneGo paskyroje spauskite
Paskyra --> Pridėti ID ir atsiradusiuose laukeliuose įveskite 13 skaitmenų kodą (kortelės numerį) ir saugos kodą (nutrynus apsauginį sluoksnį, 5 skaitmenys).

 

Nuolaidos taip pat taikomos:

Su kortele „Svarainis“ mūsų parduotuvėse (išskyrus internetinę) taikoma 5% nuolaida visoms prekėms.

Su kortele „Ekopasaulis“ mūsų parduotuvėse (išskyrus internetinę) taikoma 6% nuolaida visoms prekėms.

Su kortele „Visisavi“ mūsų parduotuvėse (išskyrus internetinę) taikoma 5% nuolaida visoms prekėms.

 

 

 

 

Su tarptautiniu studento/moksleivio pažymėjimu „ISIC“ ir tarptautiniu pedagogo pažymėjimu „ITIC“ mūsų parduotuvėse taikoma 7% nuolaida visoms prekėms.

     


Su PC Mega nuolaidų kortele šiame prekybos centre esančioje mūsų parduotuvėje  taikoma 5% nuolaida visoms prekėms.

Dėmesio! Nuolaidos nesumuojamos. Nuolaidos negalioja „Sveikų produktų“ parduotuvėje Šiauliuose. Perkantiems su nuolaidų kortele, akcijų prekėms taikoma tik akcijos nuolaida, kortelės nuolaida netaikoma.

Content